22:14

O MNIE


Witaj! Miło mi, że tu jesteś ;-)

FAKTY
  • Mam na imię Agnieszka.
  • Jestem dwudziestojednolatką, dziewczyną, córką, przyjaciółką, studentką, posiadaczką psa, optymistką i ambiwertyczką.
  • Studiuję psychologię biznesu.

i…
Raczkuję. Układam sobie wizję przyszłości, z którą niebawem chcę dzielić swoje życie. Stawiam pierwsze kroki, które prowadzą (mam nadzieję) do osiągnięcia moich celów. Za kilka lat widzę siebie jako szkoleniowca, trenera, coacha, mówcę, edukatora, którego misją jest rozwijanie ludzi, ich biznesu, wspólne odkrywanie ścieżek, które pozwalają na życie pełnią życia… na 121 %.

Wierzę, że świat który mnie otacza jest odbiciem świata, który noszę w sobie.  Wnioskuję więc, że w środku kipi we mnie paleta barw. Stronię od czarno-białego podejścia do rzeczywistości. Zbyt bardo cenię pozytywne nastawienie, żeby nie dostrzegać jak bardzo zielona może być trawa.

Od ponad 2 lat moją pasją jest psychologia. Jestem bardzo ciekawa działania człowieka. Fascynuje mnie ludzki mózg. Jednak to nie wszystko! Interesuję się także zagadnieniami z dziedziny hr, czy marketingu, a za wyjątkowo ciekawy element funkcjonowania człowieka, zarówno w społeczeństwie jak i w organizacji uważam komunikację. Oszalałam na punkcie pytania dlaczego?. Nawet podczas oglądania meczu zastanawiam się DLACZEGO z takim zaangażowaniem kibicujemy konkretnej drużynie ;-).

Na blogu dzielę się wiedzą, czyli czymś co bardzo lubię. Wiedzą, która mnie ciekawi, którą uważam za wartą przekazania, która umożliwia mi bliższe zetknięcie się z obszarami, które mnie pasjonują. Mam nadzieję, że uda mi się zabrać Cię na chwilę do mojej (pewnego rodzaju) (nie)zwyczajnej (nie)codzienności.

1 komentarz:

Copyright © 2016 Inspiracje ambiwertyczki , Blogger